Ayşegül Sağ Koçluk ve Akademi Hakkında

Firma : Ayşegül Sağ Koçluk ve Akademi

Web Adresi : https://aysegulsag.com/

Telefon : 533 747 38 82

Fax : GSM 533 928 70 77

Email : koc@aysegülsag.com

Adres : Etiler Mah. Evliya Çelebi Cd. No:23/504 Remel Plaza Muratpaşa/Antalya

Ayşegül SAĞ

1979 yılında Antalya' da doğmuştur. Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 2000 yılında mezun oldu. CİTİBANK ve FİNANSBANK A.Ş. de pazarlama ve bankacılık alanında çalışma deneyimleri olan SAĞ, 15 yılı aşkın süre hukuk sektöründe Vehbi Sağ Hukuk Bürosunda çalışmıştır.

Çalışma hayatındaki deneyimleri sonucu kişisel gelişim ve öğrenmeye merakı kendisini koçluk ve eğitim alanına yönlendirmiştir. Bunun neticesinde Profesyonel koçluk eğitimini dünyanın önde gelen koçluk ekolü olan ve Kanada kökenli Flow Coaching' den almıştır. Şu an ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) üyesidir ve Flow Coaching sertifikalı profesyonel koçtur. Mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla Atatürk Üniversitesinde Sosyoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.

AYŞEGÜL SAĞ KOÇLUK&AKADEMİ kurucusudur. Profesyonel Koç unvanı ile yönetici koçluğu, takım koçluğu ve performans koçluğunun yanı sıra yönetim organizasyon dalında da eğitmen ve danışman olarak çalışmaya devam etmektedir.