2024 YÖRSİAD YENİ DÖNEM İLK TOPLANTISI ÜYELER ARASINDA GERÇEKLEŞTİ

Yörük Sanayici ve İş İnanları Derneği (YÖRSİAD) üyeler arası toplantısı DoubleTree by Hilton Antalya'da gerçekleştirildi. Geçtiğimiz ay Başkanlığa seçilen Mustafa Alper Oral ve Yönetim Kurulunun üyeler ile buluşmasında fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantıda bir önceki dönem YÖRSİAD Başkanlığı yapan M.Aykut Ege ve yönetimine teşekkür plaketleri verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan YÖRSİAD Başkanı Mustafa Alper Oral, yeni dönemde yoğun bir tempo ile bir önceki yönetimden aldıkları bayrağı daha da yukarılara taşımak için çalışacaklarını söylerken, tüm üyelerin görüşlerini alarak, projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

Çok çalışmaya başladık ve çalışmaya devam edeceğiz!

Başkan Mustafa Alper Oral, yaptığı konuşmasında“ Bu akşam yeni dönemimizin üyelerimizle birlikte ilk faaliyetini gerçekleştiriyoruz. Buradaki amacımız yeni dönem yol haritamızı belirlerken, önce sizlerin görüş ve önerilerini almak, desteklerini almak, beklentilerini öğrenmek ve bu doğrultuda çalışmalara başlayarak hem derneğimizi hem de üyelerimizi gerek ticari hayatlarında gerekse de sosyal hayatlarında bir adım ileriye taşımak olacak. Gerek ben ve gerekse de yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız bu akşam ve sonrasında sizleri dinlemeye, sizlerden gelecek görüş ve önerileri dikkate almaya, beklentilerinizi ve taleplerinizi dinlemeye ve bu doğrultuda kararlar alarak çalışmaya hazırız. Çok çalışmaya başladık ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ramazan kolileri dağıtacağız!

Başkan Mustafa Alper Oral, yine her yıl olduğu gibi bu yıl da sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ramazan ayında faaliyetlere devam edeceklerini söylerken, “ Bu sene Ramazan ayı destek kolileri dağıtımı yapmayı planlıyoruz. Amacımız tüm üyelerimizin destekleri ile hazırlayacağımız ramazan kolilerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile buluşturacağız.”dedi. Derneğin yeni katılımlar ile daha da büyüdüğüne dikkat çeken Başkan Mustafa Alper Oral, kısa sürede yeni üyeleri ve üye adaylarını da YÖRSİAD ile buluşturacaklarını söyledi.

Teşekkür plaketleri verildi

Geçen dönem YÖRSİAD Başkanlığı yapan M.Aykut Ege tarafından, geçen dönem yönetim kurulu üyeleri Arif Bulut, Emir Gürdal,Erdoğan Budak, Funda Gülel, Hatice Onay Sarı, Osman Güngör,Özgür Coşkuner ve Mustafa Alper Oral'a teşekkür plaketi verildi. Üyelerin görüşlerini belirttiği gece,toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

2024