2019 MART YÖRSİAD YÖNETİM KURULU ATSO BAŞKANI DAVUT ÇETİN'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

YÖRSİAD'DAN ATSO'YA ZİYARET

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) ATSO (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası )'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege ve Yönetim Kurulu üyeleri, ATSO Başkanı Davut Çetin'i makamında ziyaret ederken, YÖRSİAD yeni yönetiminin ziyareti nedeniyle teşekkürlerini sunan Davut Çetin “YÖRSİAD'ın yeni yönetimi ile beraber olduk. Antalya ile ilgili neler yapabileceğimizi konuştuk. Yeni yönetime başarılar diledim, beraber çalışacağımız ile ilgili mesajlar verdim. Bundan önce de beraber çalışıyorduk, bundan sonra da beraber çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege de ziyaret sonrası yaptığı açıklamasında “Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği olarak yeni yönetim olarak ATSO Başkanı sayın Davut Çetin'i makamında ziyaret ettik. Kendisine yeni yönetimimizi tanıttık ve derneğimizin bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve gelecekte yapmayı düşündüğü aktiviteler hakkında bilgiler verdik. Başkanımıza Antalya'daki SİAD'ları bir çatı altında topladığı ive ortak projeler yapma noktasında bizleri destekleyip motive ettikleri için teşekkür ettik. Kendisine bizim için önemli projelerden birisi olan ve daha önceden de kendisinin konuya vakıf olduğu Antalya Ekonomi Zirvesi konusunda gelinen son durum hakkında bilgiler verdik. Bu konuda çalışmalarımızın devam etmesi konusunda karar aldık. Antalya'da el birliği ile ekonomi zirvesini şehrimize kazandırmayı planlıyoruz” dedi.

Ziyarette ATSO Başkanı Davut Çetin'e Yörüklerin simgesi olan keyfiye, YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege ve yönetim kurulu üyeleri tarafından takıldı.

2019