2019 NİSAN YÖRSİAD ANTALYASPOR'U ANTREMANLARINDA ZİYARET ETTİ

YÖRSİAD'DAN ANTALYASPOR'A ZİYARET

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) bu sene gösterdiği performansla göz dolduran Antalyaspor'u ziyaret etti ve futbolcu ile teknik heyete baklava ikram etti.

Başkan M.Aykut Ege ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kırmızı Beyazlı takımı Atilla Vehbi Konuk Tesislerinde ziyaret ederken, önce antrenmanlarını izledi ardından da getirdikleri baklavayı futbolcu ve teknik heyete sundu. Teknik Direktör Bülent Korkmaz, YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege ve Yönetim Kurulu Üyeleri sohbet ederken, başarılı geçen sezonu da değerlendirdi ve verdikleri destek için iş insanlarına teşekkür etti.

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Yörük Sanayici İş İnsanları Derneği Başkan ve Yöneticilerine geldikleri için çok teşekkür ediyoruz. Toplumun gelişmesinde Sivil Toplum Örgütleri her zaman önemli yer tutar. Bizlerin yanlarında oldukları ve destekleri için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Antalyaspor'u ziyaret ettiklerini dile getiren YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege “YÖRSİAD olarak Antalyaspor'un yeni tesislerinde bir ziyaret gerçekleştiriyoruz. Her sene olduğu gibi bu sene de şehrimizin takımını desteklemek, kalbimizin onlarla attığını belirtmek için antrenmanlarında Antalyaspor'umuzu ziyaret ettik. Keyifli sohbet ettik. Bu sene şehrimizin iki güzide takımı hem Antalyaspor'u hem de Alanyaspor'umuz bizleri gururlandırıyor. Bizde her iki takımımızın başarılarının devamını diliyoruz. Bu sene gösterdikleri performans ile zaten enerjileri tavan yapmış Antalyaspor'muzun enerjilerine katkı sağlamak adına sembolik de olsa baklavamızı aldık ve Antalyaspor futbolcuları ve teknik heyete sunduk” diye konuştu.

Bu arada, YÖRSİAD Yönetimi yanlarında getirdikleri Yörük Keyfilerini Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve futbolculara verdiler.

2019