Özgün Islak Hacim Ekipmanları Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Turizm Ltd. Şti. Hakkında

Firma : Özgün Islak Hacim Ekipmanları Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Turizm Ltd. Şti.

Telefon : 0242 335 03 72

Fax : 0242 335 03 74

Email : info@ozgunmuhendislik.com.tr

Adres : Cumhuriyet Mah. Sanayi Sitesi 680 Sk. No:29 Özgün Plaza ANTALYA

Özgün Mühendislik Firması Hakkında

Akgün Grup şirketlerinden biri olarak 2005 yılında kurulmuştur.10 yılı aşkın iş tecrübesinin birikimi ile bir çok dünya markasının ana dağıtıcı bayiliğini yapmaktadır. Bu markalar Geberit, İdeal Standard, Schlüter, Aco , Schiedel, Delta, NSK, ECE Banyo, Hüppe, Soler&Palau Banyo Fanları, Sanihydro Pompa Sistemleri, Hansgrohe,Sukar, İthal duvar kağıtları ve Emigres-Realonda-Rok-Cedir-Pamesa Ceramica gibi seramik markalardır. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok bölgeye satışlarımız bulunmakta olup firmamız ithalat ve ihracat da yapmaktadır.

Yurtiçinde bayiliklerimizin bulunduğu bölgeler ; Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Kemer, Kumluca, Burdur, Afyonkarahisar, Denizli, Ankara, Şanlıurfa ve Ürgüp 'tür.

Müşterilerin beklentileri ve taleplerine uygun olarak ürün portföyümüzü her geçen gün yeni markalar katarak kaliteden ödün vermeden ürün çeşitliliğini güçlendirip, her geçen gün pazardaki payını arttırarak, müşteri portföyünü genişletmektedir.

Temel ilkemiz müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti sürekli kılmak , taleplere uygun doğru malzemeyi zamanında sunabilmek ve kaliteli hizmet verebilmektir.