GLR Yapı İnş.Taah.Mim.Müh.Site Yön. Rek.Tur.Eml.Ltd.Şti. Hakkında

Firma : GLR Yapı İnş.Taah.Mim.Müh.Site Yön. Rek.Tur.Eml.Ltd.Şti.

Telefon : 0 242 313 03 39

Email : info@glryapi.com.tr

Adres : Kırcami Mh. Perge Bulvarı Şerife Kahraman İş Merkezi No:75/20 Antalya

GLR Yapı Firması Hakkında

360 DERECE GÜVEN

Üstlendiğimiz her projenin değer kaynağı "güven"dir. Baktığınız her açıdan, her projemizin 360 derecesinden. Başta GLR yapı olarak kendimize duyduğumuz bu güven, birlikte iş ortaklığı yaptığımız tüm çözüm ortaklarımızı, çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve paydaşlarımızı da içine alan büyük bir çemberdir.

İŞİMİZE İNANÇ

Her şeyin başı "inanç". İnanmadığımız hiçbir projeye imzamızı atmadığımız gibi, değerlerimizin kalıcılığını ve sürekliliğimizi sağlamanın tek yolunun da işte bu duygudan geçtiğine inanıyoruz.

FARKLILIK

Vizyonumuz "Fark yaratmak" üzerine kuruludur. Tüm projelerimizde farklılıklarımızla akla gelen ilk marka olmayı hedefliyoruz. Bu sayede de projelerimizde yapılmayanı yapmak, denenmeyeni denemek, gidilmeyene gitmek vazgeçmediğimiz üslubumuzdur.

GELECEKSEL DÜŞÜNCE

Bizlerle birlikte geleceğe yatırım yapmak hayalini gerçekleştirmek isteyen bireylerin bu hayallerine yön veriyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde proaktif davranarak, o hayalleri bugünden şekillendiriyor, projelerimize gelecekten bakıyoruz. Onları hayata geçirirken, var olan hayallere yön veren bir "lider" olmak için çalışıyoruz.

DUYARLILIK

Projelerimizin hepsinde insana ve çevreye saygılı ilkeler belirliyoruz ve uyguluyoruz. İşimizi yaparken doğaya karşı sorumluluğumuz, insan ihtiyaçlarına karşı "saygımız","kalite" ve "estetik kaygımız" en temel düşüncelerimiz.

KAZANIRKEN KAZANDIRMAK

Hedef kitlemizin temelini özel ve tüzel yatırımcılar oluşturmakta. Bu nedenle proje lokasyonlarımızı ileride değer kazanacak yerlerden seçiyoruz. Seçim yaparken çok düşünüyoruz, zaman harcıyoruz ve bu zamana asla acımıyoruz. Bizim için bu süreç tıpkı bir madencinin kayalar arasında pırlanta ararken duyduğu hassasiyet gibidir. Ve bu yaklaşımımız, yatırımcılarımıza kazandırdıklarımız düşünüldüğünde, ne kadar doğru seçimler yapıldığını fazlasıyla ispatlar niteliktedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uygun olarak sistemimizi sürdürmek ve sürekli iyileştirmek.Kalitenin sürekli olmasını sağlayarak, müşteri tatmini ve isteği doğrultusunda uygun ürünü gerçekleştirmek ve zamanında teslim etmek.Maliyetlerin azaltılması ve ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi çalışmalarına tüm personelin katkısını sağlamak.Tüm çalışanların eğitimini sürekli hale getirmek, eğitim programlarını düzenlemek ve istikrarını korumak.Çalıştığımız çevreyi korumak, kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanmak.Yaptığımız her işin ilk seferde, sürekli ve doğru yapılmasını sağlamak.Uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun olarak çalışmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği her alanda farklılıklarıyla akla gelen ilk marka olmak.

MİSYONUMUZ

İnsanların hak ettiği koşullara beklemeden ve kolay ulaşabilmeleri için, güçlü ve deneyimli alt yapımızla, kaynakları etkin kullanarak, ekonomik, nitelikli ve değer kazandıran yapılar inşa ediyoruz.