Budak Yönetim Danışmanlık Ltd.Şti Hakkında

Firma : Budak Yönetim Danışmanlık Ltd.Şti

Telefon : 0850 532 84 74

Email : erdoganbudak@gmail.com

Adres : Elmalı Mahallesi 7. Sokak Zamanlar İş Merkezi K:3 No:304 Muratpaşa/ANTALYA

Hakkımızda

BUDAK DANIŞMANLIK, Profesyonel Sağlık ve KYS Profesyonelleri ile (PPP) Kamu - Özel Ortaklığı çerçevesinde Türkiye' nin yüksek standartlardaki şehir hastanelerinin klinik destek ve destek süreçlerinin, Alt / Alt yüklenicilerin Yönetim Danışmanlığı ve Eğitimlerinin verilmesi ve belgelendirilmesi konusunda hizmet vermektedir.

BUDAK DANIŞMANLIK, birlikte çalıştığı kuruluşlara değer katmayı amaçlar. Bu amaç, danışmanlık anlayışımızın mihenk taşıdır. Kattığı değeri, kurulan sistemin sürdürülebilir olmasına göre değerlendirir. Sürdürülebilir yapıyı kurgularken ise süreç odaklı, yalın yaklaşımlarla beslenen ve çalışanların kolaylıkla adapte olabileceği metotlardan faydalanmaktadır. Amacımız, uygulayıcı danışmanlık anlayışıyla müşterilerimize sadece nasıl yapacaklarını söylemek değil; aynı zamanda uygulamalarda bizzat bulunmaktır.

Müşterilerimiz, projelerimizi bilgi ve tecrübemizin yanında, enerjik ve disiplinli bir şekilde yönettiğimizi de söylerler ve bu yaklaşımımızdan dolayı memnuniyetlerini ifade ederler. Birçok kere söz verdiğimizden daha fazlasını sağladığımızı görme şansını elde etmişlerdir.

BUDAK DANIŞMANLIK, kuruluşundan bu yana Sağlık başta olmak üzere, otomotiv, makine, tekstil, mobilya, gıda, demir-çelik, ulaşım, turizm, kamu gibi onlarca sektörde öncü firmalarla çalışmış ve çalışmalarına devam etmektedir.

BUDAK DANIŞMANLIK, bugün pek çok ilde profesyonel çalışma ekibi ile kuruluşlara hizmet vermektedir. Amacımız her zaman kalıcı bir çözüm ortağınız olmaktır.