Güncem Turizm Tic. A.Ş. Hakkında

Firma : Güncem Turizm Tic. A.Ş.

Telefon : 0 242 248 38 70

Fax : 0 242 248 42 97

Email : info@khanhotel.com

Adres : Elmalı Mah. Kazım Özalp Cad. No: 10 07040 Antalya, Türkiye

Değerli Misafirlerimiz, BEST WESTERN PLUS Khan Hotel'e hoş geldiniz...

Kalitesinden ödün vermeden siz kıymetli misafirlerimize sınırsız hizmet sunmayı ilke edinen BEST WESTERN PLUS Khan Hotel Antalya olarak hızlı yaşamınız arasında verdiğiniz kısa molaları keyiflendirmek için profesyonel ekibimizle her zaman sizinleyiz. Şehrin tam merkezinde olup sakin bir zaman geçirmek isteyen siz değerli konuklarımıza üstün misafir memnuniyeti anlayışıyla her türlü ihtiyaç ve beklentilerinize çözüm bulacağımızdan emin olabilirsiniz...

Otelimiz; GÜNCEM TURİZM A.Ş ‘ye bağlı, dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan BEST WESTERN'in çatısı altında olup, Antalya şehir merkezinde yer alan bir tesistir.

Kaleiçi'ne 400 metre mesafede bulunan otelimiz, aynı zamanda eğlence ve alışveriş yerlerine yakın konumdadır. Bir şehir otelinden beklenildiği gibi rahatlığı üst düzeyde yansıtan dekorasyonu ile lüks ve konforu bünyesinde toplayan otelimizde amacımız; misafirlerimizin konaklamalarının "güzel bir anı" olarak hatıralarında kalmasıdır.

Seyahatlerinizin amacı ister iş, ister tatil yapmak olsun; BEST WESTERN PLUS Khan Hotel sizler için en iyi buluşma noktasıdır.

MİSYONUMUZ;

BEST WESTERN PLUS Khan Hotel Ailesi olarak;

Yüksek seviyede misafir memnuniyeti için kaliteli hizmet ilkelerimizden asla vazgeçmeden, Doğal Tarihi ve Kültürel Değerleri Koruyan, Çevreye Duyarlı ve Güler Yüzlü misafirperver hizmetimizle; misafirlerimiz tarafından devamlı tavsiye edilen ve sürekli tercih edilen, Antalya'da ilk akla gelen şehir oteli olmak.

VİZYONUMUZ;

BEST WESTERN PLUS Khan Hotel Ailesi olarak;


Takım ruhu içinde tüm çalışanları ile birlikte üstün hizmet kalitesinden vazgeçmeden, ‘‘ Doğayı Tüketmek değil Koruyarak Kullanma '' ilkesi doğrultusunda, Çevreye Duyarlılığı ve Anlayışı ile konukların her zaman tercih ettiği, Şehir Otelciliğinde misafir memnuniyetini esas alarak aile sıcaklığı ile örnek bir tesis olmak.