Ansu Gıda Paz. Ltd.Şti. /Antalya Reçelcisi Hakkında

Firma : Ansu Gıda Paz. Ltd.Şti. /Antalya Reçelcisi

Telefon : 0 242 340 10 30

Fax : 0 242 340 15 30

Email : info@antalyarecelcisi.com

Adres : Havalimanı Yolu 10. Km No: 451 ANTALYA / TÜRKİYE

Hakkımızda


Biz, 1989'dan beri, iklim şartları ile en leziz meyve ve sebzelerin üretildiği Türkiye'nin incisi Antalya'da faaliyetlerini sürdüren üretici bir firmayız.

Gerek üretim politikamız, gerekse hammadde tedarikindeki avantajlı konumumuz sebebi ile en taze meyve ve sebzeler, geleneksel tariflerin ışığında, en ileri teknolojik üretim şartlarında tesislerimizde işlenmekte, kalite kontrol birimimizin kontrolünde üretilmekte ve nihai tüketicilerimizin sofralarında yerini almaktadır.

Öncelikli arayışı kaliteli, lezzetli ve ayrıcalıklı ürüne ulaşmak olan tüketicinin ilk tercihi olan üretici firma olmak gayesiyle çıktığımız bu yolda, üretici kimliğimizin öncesinde gıda distribütörlüğü ve tedarikcilik süreçlerimizden edindiğimiz tecrübelerimizi, bayi ve nihai müşterilerimizin talep ve beklentileriyle harmanlayarak her geçen gün kalite standardımızı ve ürün çeşidimizi geliştirmekteyiz.

HACCP, ISO 9001 ve ISO 22000 kalite ve hijyen standartlarıyla üretim yaparak, hijyenik şartlarda kaliteli ürün üretimi prensibiyle üretim hattımızı her geçen gün güncellemekte, yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiğimiz yenilikçi ürün ve üretim modelleriyle kendimizi geliştirmekteyiz. Sadece kendi üretim süreçlerimizi değil, işbirliği yaptığımız hammadde tedarikçilerimizin üretim süreçlerini de takip ederek, "İyi Tarım" prensibiyle ürününü yetiştiren çiftçiyle işbirlikleri yapmakta, hammadde olarak kullandığımız bir çok meyve ve sebzenin üretim süreçlerine bizzat dahil olmakta ve kendimize özel ürün ürettirmekteyiz.

Kendi çocuklarımıza yediremeyeceğimiz, sofralarımızda ilk olarak tercih etmeyeceğimiz, dostlarımıza sunmayacağımız hiç bir ürünü üretmeyiz. Antalya'dan başlayarak dünyanın bir çok bölgesinde sofralarda nihai tüketiciyle buluşan ürünlerimiz, bölgenin güzel ikliminin ve verimli topraklarının bizlere hediye ettiği en kıymetli hammadde çeşidi kullanılarak üretilmektedir.

İşte bu yüzden sloganımız, "En Güzel Antalya Hediyesi, Antalya Reçelcisi"dir.

Hakkımızda

Hakkımızda