Firma:

Web Adresi:

Telefon:

E-Posta

Adres

YILDIRIM LED ve SES TEKNOLOJİLERİ SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.

http://www.yildirimmuzik.com/

0850 840 93 55

info@yildirimmuzik.com

Süleyman Demirel Blv. No:56 Yıldırım Plaza KEPEZ /ANTALYA

YILDIRIM LED ve SES TEKNOLOJİLERİ SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ. Hakkında

YILDIRIM LED ve SES TEKNOLOJİLERİ SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ.

1976'dan Bugüne teknolojiyi uzmanlığımızla harmanlıyoruz

Müşterilerimiz ve pazarın ihtiyaçları doğrultusunda organize olan,insan odaklı bir firmayız.Var olan markalarımza her geçen gün yenilerini eklemek,pazar pozisyonumuzu korumak ve karlı olan,gelişen coğrafyalara yatırım yapmak ve belirttiğimiz stratejik yatırımları yapmamıza olanak sağlayacak operasyonel iş mükemmelliği ve kalite hedefinden taviz vermeden 1976'dan bugüne yaptığımız gibi teknolojiyi uzmanlığımız ile harmanlayarak yolumuza devam edeceğiz.

YILDIRIM MÜZİK,1976 yılında AHMET YILDIRIM tarafından İzmir'in Kiraz ilçesinde şahıs şirketi olarak kurulmuştur.

Ahmet Yıldırım 1980 yılında Antalya'ya gelmiş Ses ve Müzik Aletleri Sektöründe Antalya'nın ilk firması olarak iki kişilik kadrosu ile faaliyetlerinde burada devam etmiştir.

1994 senesine gelindiğinde ise ,YILDIRIM MÜZİK artık faaliyetlerine Ses ve Müzik Aletleri sektöründe faaliyetlerine yine perakendeci olarak yenilenmiş yüzü ve vizyonu ile Limited Şirket olarak devam etmiştir.

2002 senesine kadar ticari mallarını Ankara ve İstanbul'daki tedarikçilerinden temin etmiş ve tüm Türkiye'de satış kanalları oluşturarak büyüme yolunda ilk adımı gerçekleştirmiştir.

Bu büyüme ve amaçları doğrultusunda hızlı yol almakta olan YILDIRIM MÜZİK 2003 senesine gelindiğinde Müzik Aletleri Sektöründen çekilmiş ve Ses ve Işık Sistemleri Sektöründe yıllardır hedeflediği kendi ithalatını gerçekleştirme hedefi doğrultusunda ithalat kararı almıştır.

Bu hedefle beraber perakendecilikten toptan satış yönünde bayii kanalı oluşturmak adına ilk adımı atmıştır.

2003 senesinden başlayarak satış hedefleri ile eş güdümlü ithalat yapma hedefleri doğrultusunda günün koşullarında kendi bünyesi ve sektörle konjektür içinde öngördüğü ithalat ve satış rakamları ile başarılı işlere imza atmıştır.

Büyümenin istikrarlı ,artan bir ivme ile sağlanması hedefi ile ilgili temeller bu yıllarda optimum olarak planlanmış ve gerçekleştirilmiş başarılı ithalat sonuçları ile atılmıştır.

O günden bugüne Türkiye ‘de 450 bayii ve 8 kişilik satış ekibi ve 35 kişilik çalışma ekibi ile başarılı cirolara imza atarak karlılık hedeflerine ulaşmıştır.

ZEKİ YILDIRIM YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Uzun yıllar aile şirketinin hem ortağı hem de çalışanı olarak ticari hayatına çok küçük yaşlarda başlamıştır.20 senedir yoğun bir şekilde ticari faaliyetlerde bulunmuş ve günümüzde de uzun ve kısa vadeli hedefleri doğrultusunda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

ESİN YILDIRIM DİREKTÖR

2000 Senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi İksitadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli sektörlerde Pazarlama ve Satış Yönetimi konusunda çalışma hayatının içinde aktif olarak yer almıştır.Bugün YILDIRIM TEKNOLOJİ'de faaliyetlerine DİREKTÖR olarak devam etmektedir.

© 2018, YÖRSİAD | YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ. Tüm hakları YÖRSİAD'a aittir.