2013 HAZİRAN YÖRSİAD OLAĞAN TOPLANTI KONUĞU AUÜ REKTÖRÜ PROF.DR. CİHAT GÖKTEPE OLDU

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği) Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısının konuğu Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cihat GÖKTEPE oldu. Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cihat GÖKTEPE toplantıda konuk konuşmacı olarak yer alırken Üniversiteyi tanıttı ardından uzmanlık alanı olan 'Yakın Tarih ' konulu Menderes Dönemi ve Türkiye'nin Demokratikleşme süreci'ni anlattı.Toplantı öncesi YÖRSİAD'ın yeni üyeleri Filiz İNCE , Reşat GÜNEY ve Serkan YİĞİT'e rozetleri Prof.Dr. Cihat GÖKTEPE tarafından takıldı.

YÖRSİAD Başkanı Semih BEKEN, dernek çalışmaları hakkında üyeleri bilgilendirirken, kendilerini kırmayarak toplantıya konuk olan Prof.Dr. Cihat GÖKTEPE'ye teşekkürlerini sundu.BEKEN, dernek olarak eğitime büyük önem verdiklerini de belirtirken 'Bugün Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Cihat GÖKTEPE'yi ağırlıyoruz.Kendisine toplantımıza katıldığı ve değerli görüşlerini bizler ile paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz.Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği olarak eğitime büyük önem veriyoruz.Eğitim olmadan, gelişme olmadan, bir yerlere varılmayacağının bilincindeyiz.Bu konuda Akdeniz Üniversitemiz ile işbirliğimiz devam etmektedir.Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Cihat GÖKTEPE ile Üniversite açılmadan önce tanışma fırsatımız olmuştu.Kendisi hem sıcakkanlı tavrı hem de sivil toplum kuruluşlarına çok fazla önem vermesi ile dikkat çekiyor.Antalya'nın gelişmesinde Uluslararası Antalya Üniversitesi bölgemize büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.Biz de YÖRSİAD olarak Uluslararası Antalya Üniversitesi ile birlikte kendimizi geliştirerek karşılıklı fayda sağlayacağımız inancındayım.'diye konuştu.

Uluslararası Antalya Üniveristesi Rektörü Prof.Dr. Cihat GÖKTEPE, YÖRSİAD'ın genç bir kadro ile başarılı işlere imza attıklarını ifade ederek, 'Bu akşam sizlerel birlikte olmaktan dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim.Aynı bizim Üniversitemizde olduğu gibi YÖRSİAD'da da genç, dinamik bir ekiple beraber olmak bizi de dinamik ve genç
 yapıyor.Uluslararası Antalya Üniversitesi olarak Antalya'da tüm STK'lar ile ortak paydada yan yana olmaktan son derece memnuniyet duyuyoruz.Çünkü esas itibariyle biz bir eğitim kurumuyuz.Dolayısıyla Antalya'nın da , eğitim turizminin merkezi olması için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz.Antalya'nın ilk vakıf Üniversitesiyiz.İnşallah bizden sonra da yeni üniversiteler kurulacaktır.Hep birlikte iyiler içersinde en iyi olmak için çabalayacağız.'dedi.

Toplantı sonrası Başkan Semih BEKEN, GÖKTEPE'ye bir teşekkür plaketi verirken, üyeler birlikte günün anısına fotograf çekimi yapıldı.

,
© 2018, YÖRSİAD | YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ. Tüm hakları YÖRSİAD'a aittir.