YÖRSİAD KKTC ZİYARETLERİ HABERİ

YÖRSİAD'ımızın KKTC ziyareti

Çalışma Bakanlığı'ndan verilen bilgiye göre, YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, Ünverdi'yi Antalya'da 16-18 Mart tarihleri arasında gerçekleştirecekleri “5. Akdeniz İş Fırsatları Fuarı”na davet etti. Beken, Ünverdi'ye yönetim kurulu üyelerini tanıtarak, derneği faaliyetleri hakkında bilgiler de verirken, sivil toplum örgütlerinin ülkelerin gelişmesindeki önemine işaret etti ve ülke kültürüne sahip çıkmanın toplumun gelişmesinde en önemli unsur olduğunun altını çizdi.

HABER LİNKLERİ

KIBRISGAZETESİ.COM
YÖRSİAD heyeti, şerife Ünverdi'yi ziyaret etti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi, Merkezi Antalya'da bulunan, Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği (YÖRSİAD) Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti.


KKTCMEDYA.COM
Başbakan Küçük YÖRSİAD Heyeti ni kabul etti
Başbakan İrsen Küçük, Semih Beken başkanlığındaki Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği (YÖRSİAD) heyeti ile beraberlerindeki Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip'i kabul ederek, bir süre görüştü.


KIBRISPOSTASI.COM
Ünverdi: "İstihdam ve çalışma hayatı konusunda ilerleme sağlanacağına inanıyorum"
Merkezi Antalya'da bulunan Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim kurulu Üyeleri Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi tarafından kabul edildi.


BRTK.NET
YÖRSİAD'IN TEMASLARI
Türkiye Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim kurulu Üyeleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Şerife ile Kıbrıs Türk Ticaret ve Sanayi Odası ile Yakın Doğu Üniversitesi'ni ziyaret etti.


GÜNDEMKIBRIS.COM
Ünverdi, Antalya YÖRSİAD heyetini kabul etti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi, Merkezi Antalya'da bulunan, Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği (YÖRSİAD) Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti.
© 2020, YÖRSİAD | YÖRÜK SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ. Tüm hakları YÖRSİAD'a aittir.