2023 YÖRSİAD MAYIS AYI KAHVALTILI TOPLANTISI KONUĞU AÜ İİBF ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ.DR. ŞÜKRÜ ERDEM OLDU

YÖRSİAD'DA KONU “TÜRKİYE'NİN 2.YÜZYILINDA EKONOMİ”


“Türkiye'nin 2.Yüzyılında Ekonomi” başlığı ile, konuk konuşmacı olarak, AÜ İİBF Öğretim Üyesi Doç.Dr. Şükrü Erdem'in katıldığı, Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği (YÖRSİAD) Mayıs ayı kahvaltılı toplantısı Hotel SU'da gerçekleştirildi. Toplantıya ilgi büyük olurken, YÖRSİAD'a yeni üye olan Çağdaş Topçu ve Emre Aydın'a rozetleri konuk Doç.Dr. Şükrü Erdem tarafından takıldı.

ÇAĞDAŞ TOPCU

EMRE AYDIN

YÖRSİAD Golf kulübünü kurduk!

YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege yaptığı açılış konuşmasında, YÖRSİAD adına yaptıkları çalışmaları özetledi ve konuk Doç.Dr. Şükrü Erdem'e katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu. Başkan Ege yaptığı konuşmasında, “ YÖRSİAD olarak dolu dolu geçen günler yaşıyoruz. YÖRSİAD Golf Kulübümüzün kuruluş aşaması nihayete eriyor. Artık adımızı taşıyan bir golf kulübüne sahibiz ve yakında birçok turnuvada yer almaya başlayacağız. Bunun dışında 21 Mayıs Pazar günü tam gün Varsak bölgesinde olacak ve Honamlı Keçilerini yaylaya uğurlayacağız. İşimizin dışında kültürümüze verdiğimiz önem gereğince Yörüklük kültürünün yaşayacağız. Bu arada yakında üyelerimizin dron eğitimleri kapsamasında kendilerinin dron pilotu olması amacıyla da derslerimiz başlayacak ve eğitimlerden sonrasında kendilerine dron ehliyetleri de dağıtılacak.Bu arada paydaşı olduğumuz Felaket ve Acil Durumlara Hazır Topluluk Akademisi ile de birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Sayın hocamıza çok teşekkür ediyorum!

Konuk, AÜ İİBF Öğretim Üyesi Doç.Dr. Şükrü Erdem'in katılımlarından dolayı teşekkürlerini de sunan Başkan Ege,” Ülke olarak yıla büyük bir deprem felaketi ile başladık.Çok sayıda vatandaşımızı bu depremlerde kaybettik. Kaybedilen canların yanı sıra çok sayıda kayıp ve yaralı vatandaşımız da var. Ölenlere rahmet, geriye kalanlarda sabırlar diliyorum. Bu depremin aynı zamanda ekonomimize de büyük etkisi oldu. Ayrıca son seçimlerin ardından ikinci tura kalan bir seçim süreci de yaşıyoruz. Bölgede turizm başladı ve tarım ekonomisi de iyi gidiyor. Tüm bu gelişmeler ışığında bu gelişmelerin ekonomimize etkilerini sayın hocamızdan dinliyor olacağız. Her zaman bizlerle olan ve zaman zaman katılımları ile bizleri değerli görüşleri ile bilgilendiren sayın hocamıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

YÖRSİAD'un çalışmalarını yakından takip ediyorum!

Doç.Dr. Şükrü Erdem yaptığı konuşmasında, Türkiye'nin 2.Yüzyılında Ekonomi başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Erdem yaptığı konuşmasında, YÖRSİAD'ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirttiği konuşmasında, “ SİAD'ların önemi büyük. Yörük Sanayici İş İnsanları Derneği'nin de başarılı çalışmalarını yakından takip ediyorum. Bugün sizlerle birlikte olmaktan dolayı oldukça mutluyum" dedi.
Doç.Dr. Şükrü Erdem, yaptığı sunumunda 2019 yılından bu yana ekonomide gelinen son durumu değerlendirirken, 2023 yılında Türkiye'yi bekleyen ekonomik durumun geleceğini katılımcılara anlattı .
Bu arada YÖRSİAD üyesi Murat İlkan Karaduman'ın da yaş günü kutlanırken pasta tüm üyelerin alkışları eşliğinde kesildi.
Toplantı sonrası konuk AÜ İİBF Öğretim Üyesi Doç.Dr. Şükrü Erdem ve YÖRSİAD üyeleri birlikte toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirirken, Başkan M.Aykut Ege tarafından konuk Erdem'e keyfiye, anı kutusu ve plaket takdim etti.

2023