2021 TÜRKONFED SEÇİMLERİNDE YDK BAŞKANIMIZ SEMİH BEKEN YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

TÜRKONFED YÖNETİMİNE ANTALYA'DAN 3 İSİM

Türkiye'nin gönüllülük esasıyla bir araya gelmiş en büyük bağımsız iş dünyası örgütü Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı gerçekleştirdi. TÜRKONFED Yönetim Kurulu, Yüksek Danışma Kurulu, Denetleme Kurulu ve Haysiyet Divanı üyelerinin seçiminin gerçekleştirildiği TÜRKONFED Genel Kurulu'nda BAKSİFED delegesi 3 isim yönetimde yer aldı.

2011 yılından itibaren TÜRKONFED çatısı altında faaliyetlerini sürdüren, sanayi ve iş dünyasının temsilcisi Antalya, Burdur ve Isparta'nın sesi olan Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) üyelerinin de katılım sağladığı TÜRKONFED 14. Genel Kurulu sonrası TÜRKONFED Geçen Dönem Başkan Yardımcısı ve ANSİAD Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Ali Eroğlu yeniden yönetimde yer aldı. BAKSİFED Başkan Yardımcısı ve YÖRSİAD Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Semih Beken TÜRKONFED yeni yönetimine seçilirken, BAKSİFED Başkanı Abdullah Erdoğan yönetim kurulu 1. yedeği olarak listede yer aldı.

TÜRKONFED 14. Genel Kurulu'na BAKSİFED Başkanı Abdullah Erdoğan, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Ali Eroğlu, BAKSİFED Yönetim Kurulu Üyeleri; YÖRSİAD Geçen Dönem Başkanı ve Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Semih Beken, ANTGİAD Geçen Dönem Başkanı Mustafa Cengiz, AGİDER Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran, ANTİKAD Başkanı Fatma Kotanak ve BAKSİFED delegesi & ANTGİAD Üyesi Anıl Talat Akbağ BAKSİFED'i temsilen katılım sağladı.

2021