2021 HAZİRAN YÖRSİAD ÜYELERİ KAHVALTI TOPLANTISI'NDA BİRARAYA GELDİLER

FRAPORT TAV ANTALYASPOR BAŞKANI AZİZ ÇETİN'E DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

YÖRSİAD (Yörük Sanayici İş İnsanları Derneği) üyeleri uzun bir aradan sonra yüz yüze bir araya geldi. Pandemi döneminde toplantılarını online gerçekleştiren YÖRSİAD üyeleri, Konyaaltı Beach Park Shakespeare Coffee & Bistro'da sabah kahvaltısında buluştu.

Fraport TAV Antalyaspor başkanı Aziz Çetin'e doğum günü pastası

YÖRSİAD Danışma Kurulu üyesi olan Fraport TAV Antalyaspor başkanı Aziz Çetin'in de katıldığı kahvaltıda doğum günü olan Aziz Çetin'e sürpriz bir kutlama gerçekleştirildi.

Pastanın üzerindeki mumları üfleyen Fraport TAV Antalyaspor başkanı Aziz Çetin, YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege ve YÖRSİAD yönetim Kurulu ve üyelerine teşekkürlerini sundu. Kahvaltıya YÖRSİAD kurucu başkanı ve Romanya-Antalya Fahri konsolosu Semih Beken'de katıldı.

Uzun süre yüz yüze buluşmak çok iyi oldu

Toplantıda konuşan YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege " Uzun süredir pandemi nedeniyle üyelerimiz ile bir araya gelemiyorduk. Bir yılı aşkın süredir pandemi şartlarına uyum göstererek toplantılarımızı online üzerinden gerçekleştirdik. Bugün üyelerimizle karşılıklı bir arada buluşmak çok güzel oldu. İnşallah pandeminin tamamen bitmesiyle beraber bu tarz toplantılarımızı yüz yüze gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Dernek olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman olduğu gibi bugün de aramızda olan YÖRSİAD Danışma Kurulu üyesi olan Fraport TAV Antalyaspor başkanı Aziz Çetin'e teşekkürlerimizi ve başarı dileklerimizi sunuyor ve doğum gününü kutluyoruz " dedi.

Antalyaspor Kulübü Derneği, Antalyaspor'un kalbidir!

Başkan Aziz Çetin yaptığı konuşmasında “ Öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum. Antalyaspor'un başkanlığı bize nasip oldu. Hepinizden Antalyaspor için ne yapabiliriz, bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Bana ulaşmak çok basit, her fikrinizi bana kolayca iletebilirsiniz. Çok sesli olalım, hep birlikte ne yapabilirizi düşünelim. Antalyaspor Kulübü Derneği, Antalyaspor'un kalbidir. Anonim şirketinin hisselerinin yüzde 58'i Antalyaspor Derneğinindir. Şu an için 500 civarı üyemiz var. Buraya siz değerli iş insanlarımızı üye olmaya çağırıyorum. Antalyaspor Kulübü Derneği ne derse, Antalyaspor A.Ş onu yapmak zorundadır. YÖRSİAD'ın grup olarak bu Dernekte aktif olması iyi olacaktır. “dedi.

Golfte kısa sürede büyük başarı yakaladılar

Kahvaltı sonrası son dönem Belek'te golf eğitimi alarak bu sporda başarı sağlayan YÖRSİAD üyelerine golf sporuna yaptıkları katkılardan dolayı plaketleri verildi. Kısa sürede golf de başarı elde eden YÖRSİAD üyeleri aldıkları plaketlerin kendileri için çok değerli olduğunu ve uzun süre sonra bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylediler.

ALİ GÜLTEKİN

ARİF BULUT

ASLI SALUR

AZİZ ÇETİN

ERDOĞAN BUDAK

FATİH ŞAHİN

FUNDA GÜLEL

GÖKÇEN DEVECİ

GÜNEŞ ERKOÇ

HASAN HELVACILAR

KEMAL GÜRSOY

M.ALPER ORAL

MUSTAFA KOÇ

OSMAN GÜNGÖR

SEMİH BEKEN

SÜLEYMAN KAPLANM.AYKUT EGE

2021