2021 ARALIK YÖRSİAD GENEL KURULU TOPLANTISINDA BAŞKAN M.AYKUT EGE GÜVEN TAZELEDİ

YÖRSİAD'DA BAŞKAN M.AYKUT EGE GÜVEN TAZELEDİ

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği ) olağan Genel Kurulu ASSİM ( Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnavasyon Merkezi)'de gerçekleştirildi.

Tek liste ile seçime giren mevcut Başkan M.Aykut Ege tüm üyelerin oyları ile tekrar başkan seçildi. Divan Başkanlığını Murat Ulusoy'un yaptığı Genel Kurulda yönetim kurulu ve denetim kurulunun okunması ve ibra edilmesinin ardından yeni yönetim kurulu ve BAKSİFED delege seçimleri yapıldı. Genel kurulda yapılan tüzük değişikliği ile daha önce İş Adamları olarak yer alan isim, İş İnsanları olarak değiştirildi.

Başkan M.Aykut Ege seçim sonrası yaptığı açıklamasında“ YÖRSİAD olarak çok keyifli ve ahenkli bir şekilde genel kurulumuzu tamamladık. Yorucu, keyifli, pandemiye rağmen dolu dolu bir üç seneyi bitirmiş olan yönetimimiz, arkadaşlarımızın desteği ve takdiri ile bir dönem daha devam ediyor olacak. Bu arada yönetimimizi biraz yeniledik. Daha heyecanlı, daha aktif bir YÖRSİAD olarak önümüzdeki üç sene daha görevimize devam edeceğiz. Ben başta bizi destekleyen bize güvenen ve gönül veren tüm dernek üyesi arkadaşlarımıza, tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de başta Yörük kültürünü, iş dünyasındaki YÖRSİAD'ı daha da geliştirmek adına çok güzel projelerle geliyoruz. Önümüzdeki üç sene çok daha keyifli çok daha heyecanlı olacak” dedi.

2021