2020 TEMMUZ YÖRSİAD YÖNETİM KURULU ANTALYA VALİSİ ERSİN YAZICI'YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

YÖRSİAD'DAN ANTALYA VALİSİ ERSİN YAZICI'YA ZİYARET

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği), Başkan M.Aykut Ege, Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Semih Beken, Yönetim Kurulu ve Üyeler ile birlikte, Antalya Valisi Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti. YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege Vali Yazıcı'ya yeni görevinde başarı dileklerinde bulunurken, Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalya Valisi Ersin Yazıcı, YÖRİSAD ve diğer STK'lar ile birlikte Antalya'ya hizmet etmek adına çeşitli istişarelerde bulunacaklarını ve toplantılarda bir araya geleceklerini söyledi.

Şehrin ihtiyaçlarına, şehrin dokunulması gereken noktalarına hep birlikte karar verip birlikte yol yürüyeceğiz!

Antalya Valisi Ersin Yazıcı ziyaret sonrası yaptığı açıklamasında “Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği'ne ziyaretlerinden, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yeni başladık. İnşallah YÖRİSAD ve diğer STK'lar ile birlikte bu şehre hizmet etmek adına çeşitli istişarelerde, toplantılarda bir araya geleceğiz. Şehri konuşacağız. Şehrin ihtiyaçlarına, şehrin dokunulması gereken noktalarına hep birlikte karar verip birlikte yol yürüyeceğiz. Büyük işler, küçük işler, tüm alanlarda en temel hizmetlerden, en küçük hizmetlere kadar hep birlikte gayret etmeye devam edeceğiz” dedi.

Antalyamız yine çok değerli bir Vali kazandı!

YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege de yaptığı açıklamasında “Bugün Antalya'mızın yeni Valisi Sayın Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret ettik. Sağolsun, sayın Valimiz yoğun programı arasında bize zaman ayırdı. Kendisi ile sohbet etmek bizi hem çok mutlu etti hem de şehrimiz için umutlanırdı. Antalyamız yine çok değerli bir Vali kazandı. Kendisinin hem sivil toplum örgütlerine, hem şehre bakışı bizi umutlandırdı. İnşallah Sayın Valimiz ile birlikte YÖRSİAD ailesi olarak, şehrimizin uzun süreli gelişimi için çok faydalı projeler içerisinde çalışacağız. Bugünkü ziyaretimizde sayın Valimiz ile fikir alışverişinde, istişarede bulunduk. Antalyamıza hayırlı olsun. Sayın Valimizi tanımaktan mutluyuz. Güzel projeler çıkacağına eminiz” diye konuştu.

2020