2018 YÖRSİAD OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI, M.AYKUT EGE YENİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SEÇİLDİ

YÖRSİAD'IN YENİ BAŞKANI AYKUT EGE OLDU

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları derneği ) Olağan Genel Kurul Toplantısı Akra Barut Otel'de gerçekleştirildi. 8 Yıldan bu yana YÖRSİAD Başkanlığı yapan Semih Beken, başkanlığı Aykut Ege'ye devretti.
Genel Kurul Toplantısına 44 üye katılırken, seçimde divan başkanlığını Aziz Çetin ile kâtip üyeliklerini Bora Sinanoğlu ve Seyfettin Şahin yaptı. Tek liste olarak seçime giden Akut Ege ve ekibi, YÖRSİAD üyelerinden yeni dönem için onay aldı.

Beken, Ege'yi kutladı!

Eski Başkan Semih Beken, YÖRSİAD'ın 8 yıllık icraatları ile Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye'de tanınan bir Dernek haline geldiklerini belirterek, yeni yönetimin daha da başarılı çalışmalara imza atacaklarından hiç şüphesinin olmadığını ve her zaman bir üye olarak YÖRSİAD'ın yanında yer alacağını söyleyerek, yeni Başkan Aykut Ege ve ekibini kutladı.

Yeni Başkan Aykut Ege, “ YÖRSİAD yine tek yürek olarak yoluna devam ediyor!”

YÖRSİAD'ın yeni Başkanı Aykut Ege de yaptığı konuşmasında, “Bu görevi bize takdir eden tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. YÖRSİAD başarılı bir yönetimle 8 yıldan bu yana geldiği bu dönemde değişime gitti. Semih Beken Başkanımız görevi bize devretti. Arkadaşlarımızda bu göreve bizi layık gördüler. Zor bir görevi devir aldık. YÖRSİAD'ın çıtasını daha da yükseltmemiz gerekecek. Çok iyi bir ekip kurduk. Bu ekiple birlikte YÖRSİAD kaldığı yerden yoluna devam edecek. Semih Beken Başkanımızı da bırakmıyoruz. O da derneğimizin Yüksek İstişare Kurulu Başkanı olarak hem kurumsal yapımızı korumak hem de birikimlerini derneğimize taşıması adına bizlerle birlikte olacak. YÖRSİAD yine tek yürek olarak yoluna devam ediyor” diye konuştu.

Yeni Yönetimde kimler yer aldı?

Başkan Aykut Ege'nin olduğu yen YÖRSİAD yönetiminde şu isimler yer aldı: Osman Güngör, Funda Gülel, Murat Ulusoy, Mustafa Alper Oral, Seyfettin Şahin, Erhan Tunç, Adem İnal ve Süleyman Kaplan...