2015 YÖRSİAD'DAN BAKA'YA ZİYARET

YÖRSİAD'DAN BAKA'YA ZİYARET

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici İş Adamları Derneği ) BAKA'da Genel Sekreterlik görevine kısa bir süre önce başlayan Mehmet Sırrı Özen ile BAKA Antalya Yatırım Danışma Ofisi Koordinatörü Alaattin Özyürek'i ziyaret etti. YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, BAKA Kalkınma Kurulu üyesi olduklarını ifade ederken, Yörük Sanayici İş Adamları olarak, bölge ve ülke adına geliştirilecek olan her türlü projede yer almaktan son derece memnun olduklarını söyledi.

Semih Beken, “Öncelikle BAKA'da kısa bir süre önce görevine başlayan Genel Sekreterimiz Mehmet Sırrı Özen'e yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. Biz YÖRSİAD olarak BAKA Kalkınma Kurulu Üyesiyiz. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Antalya'mız için çok önemli bir dinamik. Oluşturulan projelere çok ciddi destekler sağlıyorlar. Özellikle özel sektörün geliştirilip ülkemizin kalkınmasında ve aynı zamanda yurt dışındaki firmalar ile rekabet etmelerinde BAKA'nın yerinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Baka Kalkınma Kurulu üyesi olarak her zaman bir arada olmaktan; bölgemiz ve ülkemiz adına geliştirilecek olan her türlü projede yer almaktan son derece memnun olduğumuzu belirtmek isteriz” dedi.

Merkezi Isparta'da bulunan Antalya ve Burdur illerini de kapsayan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın (BAKA) yeni Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Özen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başta YÖRSİAD Başkanı Semih Beken olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkürlerini sundu. STK'ların önemine dikkat çeken BAKA Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Özen, “ Ziyaretleri için Kalkınma Kurulu Üyemiz olan YÖRSİAD'a teşekkürlerimi sunuyorum. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı olarak, önümüzdeki dönem daha aktif bir çalışma sergileyerek çeşitli projeleri hayata geçirmeyi planlıyoruz. Çoğu zaman bilgiyi üreten kuruluşlar finansal zorluklardan dolayı o bilgiyi hayata geçiremiyorlar. İşte bu esnada biz devreye giriyoruz. Onların projelerini bekliyoruz” dedi.

2015